Hotel Centrum

Restaurace

resa

Posouváme místní gastronomii na další úroveň, jak v rámci obsluhy a kvality kuchyně, tak celkově v nabízených službách.

Restaurace byla na přelomu let 2014 a 2015 pod vedením Ing. Arch. Tomáše Kratochvíly kompletně zrekonstruována s důrazem na prosvětlení prostor, moderní styl s retro prvky. Otevřeli jsme kuchyni jako garanci poctivého přístupu, protože si stojíme za tím, co děláme. Večeři si tak můžete zpříjemnit pozorováním přípravy Vašeho pokrmu.

Moderní gastronomie, tak lze charakterizovat kuchyni i nabídku jídel naší restaurace. Jídelní lístek je pravidelně obměňován a doplňován o sezónní nabídky. Najdete v něm i jídla zaměřená na zahraniční kuchyni, výběr steaků z kvalitního hovězího masa, pokrmy z čerstvých ryb a jídla zaměřená na českou kuchyni v moderním pojetí. Jako první restaurace v Hranicích jsme začali využívat technologii tepelné úpravy sous-vide (vaření ve vakuu při konstantní nízké teplotě). Naši kuchaři podstoupili prestižní  školení v zahraničí. Dbáme na přípravu pokrmů z čerstvých surovin bez umělých dochucovadel, což nám umožňuje Vám servírovat pokrmy, který jsou pro každého hosta skutečný gastronomický zážitek.

11203139_1015281021845895_8237872433135303461_n

jidlo3jidlo4jidlo2jidlo1

Naše obsluha Vám ráda doporučí nápoje ze širokého sortimentu, který zahrnuje  největší nabídku v oblasti přívlastkových vín, víceletých karibských rumů, irských a skotských whisky v okolí. Obsluha je proškolena v umění baristiky na jehož základě u nás najdete pravé italské cappuccino, espresso a řadu dalších oblíbených variant přípravy kávy.

Za kolektiv restaurace hotelu Centrum Vás zveme k příjemnému posezení a nepochybujeme, že se k nám budete rádi vracet.

Zavřít