Hotel Centrum

Oslavy a školení

Svatby, oslavy, školení, kongresy a smuteční hostiny

Pro soukromé akce nabízíme salónek kam se vejde až 30 lidí. Chcete-li pořádat akci pro více lidí pak je pro Vás připraven konferenční sál o kapacitě 100 míst.

Svojí polohou je Hotel Centrum vhodný ke svatbám – kostel je 80m a Městský Úřad 250m, nebo pro smuteční hostiny – hřbitov je vzdálen 300m.

Pořádáte-li firemní večírky, školení, kongresy, náš hotel je správná volba. Najdete u nás výborné zázemí a vynikající služby. Pokud plánujete svatbu, narozeninovou oslavu či jinou společenskou událost, přijďte zjistit, jaké možnosti Vám náš hotel nabízí.

Nabízíme široký výběr rautů vytvořené na míru, výzdobu dle Vašeho přání, vše pro dosažení Vaší maximální spokojenosti.

Ochotný personál Vám zodpoví a maximálně vyhoví jakémukoliv přání při domlouvání vaší sešlosti. Patříme mezi vyhlášené kongresové hotely v širokém okolí. Přijímáme jakékoli výzvy a slovo „nelze“ neznáme.

 

Konferenční sál

Prosvětlený konferenční sál s kapacitou 100 míst, disponuje vlastním barem, tanečním parketem, je nadále vybavený audiovizuální technikou zahrnující FullHD projektorem a plátnem o úhlopříčce 3m, stereo reproduktory, mixážním pultem a mikrofonem. Je vynikající pro školení, kongresy, ale i firemní (vánoční) večírky či svatby, rodinné oslavy.

Uspořádání Konference

sal

 

Uspořádání Svatba

konferencni_sal_svatba4 konferencni_sal_svatba3071

 

Salónek

Salónek hotelu Centrum je schopen pojmout 30 lidí a je vhodný pro oslavy v komornějším duchu, ale i školení. Salónek disponuje rovněž audiovizuální technikou zahrnující FullHD projektorem a plátnem o úhlopříčce 1,5 m, stereo reproduktory, mixážním pultem a mikrofonem.

salonek

 


Comments are closed.

Zavřít